Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8813
Stary 05.03.2011, 23:09
Ja tam bym się martwił o strasznie z przodu Jagielloni, a nie Wisły, bo my póki co bramki strzelamy. A podejścia gratuluję, i mam nadzieję, że temu drwalowi, ktoś wjedzie, w nóżki bądź walnie go w ryja tak samo jak on to robi. Może się czegoś nauczy
Odpowiedz cytując