PhantomRanger napisał(a):

|
Kupili Grzelaka który więcej czasu spędza w gabinetach lekarskich niż na boisku i większość kibiców o tym wie. Widać strata Grosickiego to więcej niż 30% o których wcześniej mówiłem i być może jest to 60%.
|
O tym jaką stratą dla Jagiellonii jest brak Grosickiego będzie można powiedzieć po kilku meczach. Jak na razie mamy za sobą dwa mecze wyjazdowe, a w takich w całej poprzedniej rundzie Grosicki strzelił jedną bramkę i dołożył jedną asystę.