GrandmasterB napisał(a):

Skoro gra tak brutalnie, to czemu nie dostaje kartek?
Skoro wielokrotnie pokazał, że jest pajacem, to podaj przykłady. W twarz łokciem zarobił niejeden piłkarz, a takie wślizgi jak ten dzisiaj to się zdarzają w co drugim meczu. No ale skoro masz w pamięci wiele takich zagrań Cionka, to czekam na konkretne przykłady.
|
Taka tendencja dopóki komuś coś się nie stanie sędziowie rzadko będą pokazywać kartki. Kiedy połamie komuś nogi/zakończy karierę komuś wówczas sędziowie za byle gówniany faul będą dawali żółtko.