Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8808
Stary 05.03.2011, 22:54
GrandmasterB napisał(a):Wyświetl post
Skoro gra tak brutalnie, to czemu nie dostaje kartek?
Skoro wielokrotnie pokazał, że jest pajacem, to podaj przykłady. W twarz łokciem zarobił niejeden piłkarz, a takie wślizgi jak ten dzisiaj to się zdarzają w co drugim meczu. No ale skoro masz w pamięci wiele takich zagrań Cionka, to czekam na konkretne przykłady.
Taka tendencja dopóki komuś coś się nie stanie sędziowie rzadko będą pokazywać kartki. Kiedy połamie komuś nogi/zakończy karierę komuś wówczas sędziowie za byle gówniany faul będą dawali żółtko.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując