Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8807
Stary 05.03.2011, 22:52
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
A czemu tu się dziwić? Amika odpadła z Ligi Europy to się spina na ligę, raczej będą teraz wygrywać - skład do tego mają jak najbardziej zadowalający. Różnice punktowe po rundzie jesiennej są tak małe, że ten 'spadkowicz' może jeszcze spokojnie wygrać ligę.
Może z tym wygrać ligę to lekka przesada. Jeśli będziemy się pilnować to jesteśmy głównym faworytem i jedynie Legia może nam zagrozić( Jagiellonia raczej bez Grosika może mieć ciężko). Skład mamy, tylko poprawić grę w obronie i nie spieprzyć prostych meczów i kto wie.
Odpowiedz cytując