grzechu1991 napisał(a):

|
Mają wymieniać murawę teraz, a dzisiaj grali na boisku Arki, bardzo dobrze przygotowanym. Jeszcze odniosę się do meczu Jagi, ten Cionek to jest chory psychicznie. Wchodzi wślizgiem 2 nogami, znowu komuś krzywdę zrobi, niby taki twardy, a w polu karnym się pokłada jak panienka. I ktoś tu pisał, że to jest solidny zawodnik... Pajac jakich mało...
|
Mówisz i masz
GrandmasterB napisał(a):

|
Cionek to w naszej lidze absolutna czołówka środkowych obrońców. Jak dla mnie może być drewniany, bo od stopera nie wymaga się ani dryblingu ani zagrania jakiejś prostopadłej piłki.
|
Kupili Grzelaka który więcej czasu spędza w gabinetach lekarskich niż na boisku i większość kibiców o tym wie. Widać strata Grosickiego to więcej niż 30% o których wcześniej mówiłem i być może jest to 60%. Jednak ze wstępną oceną poczekam do kwietnia i zobaczymy czy Jaga będzie teraz pikować w dół i czy "eksperci" znowu będą wychwalać przygotowanie zespołu do sezonu.