Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8805
Stary 05.03.2011, 22:50
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Mają wymieniać murawę teraz, a dzisiaj grali na boisku Arki, bardzo dobrze przygotowanym. Jeszcze odniosę się do meczu Jagi, ten Cionek to jest chory psychicznie. Wchodzi wślizgiem 2 nogami, znowu komuś krzywdę zrobi, niby taki twardy, a w polu karnym się pokłada jak panienka. I ktoś tu pisał, że to jest solidny zawodnik... Pajac jakich mało...
Mówisz i masz

GrandmasterB napisał(a):Wyświetl post
Cionek to w naszej lidze absolutna czołówka środkowych obrońców. Jak dla mnie może być drewniany, bo od stopera nie wymaga się ani dryblingu ani zagrania jakiejś prostopadłej piłki.
Kupili Grzelaka który więcej czasu spędza w gabinetach lekarskich niż na boisku i większość kibiców o tym wie. Widać strata Grosickiego to więcej niż 30% o których wcześniej mówiłem i być może jest to 60%. Jednak ze wstępną oceną poczekam do kwietnia i zobaczymy czy Jaga będzie teraz pikować w dół i czy "eksperci" znowu będą wychwalać przygotowanie zespołu do sezonu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując