Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8800
Stary 05.03.2011, 22:28
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Mają wymieniać murawę teraz, a dzisiaj grali na boisku Arki, bardzo dobrze przygotowanym. Jeszcze odniosę się do meczu Jagi, ten Cionek to jest chory psychicznie. Wchodzi wślizgiem 2 nogami, znowu komuś krzywdę zrobi, niby taki twardy, a w polu karnym się pokłada jak panienka. I ktoś tu pisał, że to jest solidny zawodnik... Pajac jakich mało...
Możesz go nazywać pajacem, ale liczy się to, że w dużej mierze dzięki niemu Jagiellonia straciła najmniej bramek w tym sezonie. Jestem pewien, że ten pajac w Wiśle miałby z miejsca pierwszy skład.
Odpowiedz cytując