Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9024
Stary 05.03.2011, 22:27
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Hola hola. Nie porywajmy się tak od razu. Jak Incognito napisał to dopiero jeden dobry mecz. Zobaczymy co będzie z niego pod koniec sezonu, tak samo z Meliksonem bym się wstrzymywał, czy nam nie zgaśnie za parę kolejek. Liczę, że nie.
sorry, ale po paru zagraniach widać, czy ktoś jest dobry czy też nie
ten młody robi wrażenie, taki ulepszony Sobota z WKS ;]
Odpowiedz cytując