wujekWojtek napisał(a):

|
Hola hola. Nie porywajmy się tak od razu. Jak Incognito napisał to dopiero jeden dobry mecz. Zobaczymy co będzie z niego pod koniec sezonu, tak samo z Meliksonem bym się wstrzymywał, czy nam nie zgaśnie za parę kolejek. Liczę, że nie.
|
sorry, ale po paru zagraniach widać, czy ktoś jest dobry czy też nie
ten młody robi wrażenie, taki ulepszony Sobota z WKS ;]