|
Patrzmy na siebie, w lidze wszystko się jeszcze może zdarzyć. My 6 punktów, Lech także, czekam na bezpośrednią konfrontację i liczę na powtórkę z 2007 roku. Jutro życzę sobie remisu w Warszawie, bo 'liga będzie ciekawsza". Co do dzisiejszego meczu to również po cichu liczyłem że Arka coś ugra, a tu śledź usmażony na pyrach.
|