Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
White Star86
Junior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8798
Stary 05.03.2011, 22:24
Patrzmy na siebie, w lidze wszystko się jeszcze może zdarzyć. My 6 punktów, Lech także, czekam na bezpośrednią konfrontację i liczę na powtórkę z 2007 roku. Jutro życzę sobie remisu w Warszawie, bo 'liga będzie ciekawsza". Co do dzisiejszego meczu to również po cichu liczyłem że Arka coś ugra, a tu śledź usmażony na pyrach.
Odpowiedz cytując