Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8797
Stary 05.03.2011, 22:21
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze odniosę się do meczu Jagi, ten Cionek to jest chory psychicznie. Wchodzi wślizgiem 2 nogami, znowu komuś krzywdę zrobi, niby taki twardy, a w polu karnym się pokłada jak panienka. I ktoś tu pisał, że to jest solidny zawodnik... Pajac jakich mało...
Mam nadzieję, że nie będzie mi dane zobaczyć go w akcji na R22.
Odpowiedz cytując