grzechu1991 napisał(a):

|
Jeszcze odniosę się do meczu Jagi, ten Cionek to jest chory psychicznie. Wchodzi wślizgiem 2 nogami, znowu komuś krzywdę zrobi, niby taki twardy, a w polu karnym się pokłada jak panienka. I ktoś tu pisał, że to jest solidny zawodnik... Pajac jakich mało...
|
Mam nadzieję, że nie będzie mi dane zobaczyć go w akcji na R22.