Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8793
Stary 05.03.2011, 21:42
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Blaszczu16 - i Co sie spinasz chlopie? Wisla z nimi nie gra ? Wisla gra jakis porywajacy futbol na tle reszty ligi? Wyluzuj. Roznie moze byc. Ja patrzac i na Legie i na Wisle czy na Lecha nie zastanawiam sie kto straci punkty, ale ile tych punktow straca te zespoly. Nie widze tutaj zadnego dominatora i pewnie go nie zobacze.

Rok temu Was dogonili wiec nigdy nic nie wiadomo. Naprawde ferowanie wyrokow w tej chwili jest bez sensu.

Zagrali slaby mecz ale wypunktowali Arke, nie graja w pucharach wiec skupia sie na PP i lidze. Sklad u nich nie jest zly wiec niczego wykluczyc nie moga.

Nasmiewasz sie z Lecha i ich niby grze w Intertoto, ale to oni wyszli z grupy, nie Wisla czy Legia.
Nie napisałem w tym sezonie w żadnym z tematów, że Wisła gra porywający futbol. Od 3 lat doczekać się nie mogę na taki, nie mówiąc już o grze jaką Wisła prezentowała w 2004 roku. Piszę natomiast, że Lech tak dramatycznie dziś zagrał, że gdyby nie błąd Brumy - szczerze współczuje chłopakowi- to by się remisem skończyło. Tak samo w meczu z Widzewem w poprzedniej kolejce kompletnie nic nie pokazali. Ja też nie widzę głównego kandydata do tytułu, ale Lech z ubiegłego roku z Lewandowskim i Peszką, a ten z "Ibupromem" i Kiełbem to dwa różne zespoły i nie wierzę w deja vu.
Odpowiedz cytując