|
Z Lechem ciągle trzeba się liczyć- kiedy grają tylko w lidze nie ma co oczekiwać, że będą seriami tracić punkty. W lidze nie dopuszczą- brak pucharów to dla nich katastrofa.
Ale patrzmy głównie na siebie- przyjemnie jest po zdobytych w piatek 3 pkt patrzec spokojnie na kolejne mecze w lidze z poczuciem, że Wisła swoje w tej kolejce zrobiła.
|