|
Qrwa panowie troche to śmieszne się robi. Amika wygrała mecz i połowie forum się ciśnienie podniosło. Mnie szczerze to j**ie. Grajmy swoje i nie oglądajmy się na innych. Myśle że forma pomału idzie w góre. Wszystko w nogach naszych piłkarzy. A to co robi Amika Jaga czy inne drużyny mam w tyłku.
|