Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8791
Stary 05.03.2011, 21:37
Qrwa panowie troche to śmieszne się robi. Amika wygrała mecz i połowie forum się ciśnienie podniosło. Mnie szczerze to j**ie. Grajmy swoje i nie oglądajmy się na innych. Myśle że forma pomału idzie w góre. Wszystko w nogach naszych piłkarzy. A to co robi Amika Jaga czy inne drużyny mam w tyłku.
Odpowiedz cytując