Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
LukL
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
17587
05.03.2011, 21:31
Przepraszam że rozmywam, ale coś takiego udało mi się nabazgrać...
Może nie jest to wierne odwzorowanie, ale chodziło mi o to aby podkreślić charakter nowego stadionu
LukL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LukL
Odwiedź stronę domową użytkownika LukL!
Znajdź inne posty napisane przez LukL