|
Blaszczu16 - i Co sie spinasz chlopie? Ogryzek dobrze napisal, skoncz z ta dziecinna napinka bo to lekka zenada. Zadnych podstaw do takiej oceny czy to Lecha czy Wisly nie widze.
Wisla z nimi nie gra ? Wisla gra jakis porywajacy futbol na tle reszty ligi? Wyluzuj. Roznie moze byc. Ja patrzac i na Legie i na Wisle czy na Lecha nie zastanawiam sie kto straci punkty, ale ile tych punktow straca te zespoly. Nie widze tutaj zadnego dominatora i pewnie go nie zobacze.
Rok temu Was dogonili wiec nigdy nic nie wiadomo. Naprawde ferowanie wyrokow w tej chwili jest bez sensu.
Zagrali slaby mecz ale wypunktowali Arke, nie graja w pucharach wiec skupia sie na PP i lidze. Sklad u nich nie jest zly wiec niczego wykluczyc nie moga.
Nasmiewasz sie z Lecha i ich niby grze w Intertoto, ale to oni wyszli z grupy, nie Wisla czy Legia.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 05.03.2011 o godz. 21:33.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|