Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8788
Stary 05.03.2011, 21:26
Widze niektorzy strasznie sie spinaja. Arka mogla wygrac ale coz, wykunktowal ja Lech. Zbiera punkty i radze przesmiewcom zachowac resztki rozsadku bo moze byc tak ze po 5-6 meczach doskocza do czolowki i ktos sie obudzi z reka w nocniku. Komplet zwyciestw maja tak jak Wy.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując