|
Widze niektorzy strasznie sie spinaja. Arka mogla wygrac ale coz, wykunktowal ja Lech. Zbiera punkty i radze przesmiewcom zachowac resztki rozsadku bo moze byc tak ze po 5-6 meczach doskocza do czolowki i ktos sie obudzi z reka w nocniku. Komplet zwyciestw maja tak jak Wy.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|