Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8785
Stary 05.03.2011, 21:21
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
A czemu tu się dziwić? Amika odpadła z Ligi Europy to się spina na ligę, raczej będą teraz wygrywać - skład do tego mają jak najbardziej zadowalający. Różnice punktowe po rundzie jesiennej są tak małe, że ten 'spadkowicz' może jeszcze spokojnie wygrać ligę.
tak wiadome było że będą sie spinać na ligę, ale nie bylo wiadome że dalej będą grać dramatycznie i wygrywać na farcie.

Nam w Gdyni wygrana się należała, a oni przez cały mecz nie mieli bardzo dobrych okazji


Ktoś pisał że Cracovia będzie miała najładniejszy stadion w 1 lidze.
Poważna konkurencja im rośnie : różne trybuny czy zbyt krótki dach?
Odpowiedz cytując