wisl@k_TS napisał(a):

|
A czemu tu się dziwić? Amika odpadła z Ligi Europy to się spina na ligę, raczej będą teraz wygrywać - skład do tego mają jak najbardziej zadowalający. Różnice punktowe po rundzie jesiennej są tak małe, że ten 'spadkowicz' może jeszcze spokojnie wygrać ligę.
|
tak wiadome było że będą sie spinać na ligę, ale nie bylo wiadome że dalej będą grać dramatycznie i wygrywać na farcie.
Nam w Gdyni wygrana się należała, a oni przez cały mecz nie mieli bardzo dobrych okazji
Ktoś pisał że Cracovia będzie miała najładniejszy stadion w 1 lidze.
Poważna konkurencja im rośnie : różne trybuny czy zbyt krótki dach?