wisl@k_TS napisał(a):

|
A czemu tu się dziwić? Amika odpadła z Ligi Europy to się spina na ligę, raczej będą teraz wygrywać - skład do tego mają jak najbardziej zadowalający. Różnice punktowe po rundzie jesiennej są tak małe, że ten 'spadkowicz' może jeszcze spokojnie wygrać ligę.
|
Z taką marną grą to oni mogą... bić się o intertoto
