Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8782
Stary 05.03.2011, 21:18
Tak jak podejrzewałem, coś .......ną w końcówce, ale żeby aż 3. Niezłe frajerstwo Arki.
Przewagi żadnej nie ma, o czy Wy piszecie. Cóż to jest 8 pkt? dwie przegrane Wisły, dwie wygrane Amiki i .... z przewagi.
Ogółem różnice punktowe są minimalne.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 05.03.2011 o godz. 21:20.
Odpowiedz cytując