Błaszczu16
Skończ z tą dziecinną napinką, jak napisał Edson rok temu było podobnie po 17 kolejkach i tfu tfu odrobili straty i zdobyli MP. Nie wiesz że taka napinka przynosi pecha?
BTW
Jeszcze 2 tygodnie temu wielu naiwnych pisało po porażce Amici z Bragą że ubył nam konkurent do MP. Właśnie jest dokładnie odwrotnie, mają teraz więcej sił na ligę. Ja niestety pisałem żeby nie skreślać Wronczan z walki o MP.