|
Arka - 9 goli w 17 meczach. Strzelają jednego gola na 180 minut. W zasadzie to 9 goli strzelili w 6 spotkaniach. 11 meczów bez gola...A napastnicy pewnie biorą po 20 tysięcy miesięcznie. Już lepiej jakby sponsorzy dawali kasę na Jurka Owsiaka...
Powód: 11
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 05.03.2011 o godz. 21:20.
|