Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 05.03.2011, 21:13
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Szczegolnie to bylo widac w meczu z Podbeskidziem .Z Ruchem bylo niewiele lepiej ,szczegolnie w pierwszej polowie gdy Ruch nas rozgrywal jak chcial a nasza pomoc tracila pilki po 2 ,3 zagraniach. Zwyciezcow sie nei sadzi , ale jak nadal mamy grac systemem 4-3-3 to przed Wisla jeszcze duzo pracy , oby grajkom sie chcialo
Mecz z Podbeskidziem to inne nastawienie piłkarzy (o wyjściowej 11 nie wspomnę), co się niestety zemściło. Porażka pomoże im nabrać pokory i we wtorek wyjdą zupełnie inaczej zmotywowani

Co do meczu z Ruchem - samo spotkanie stało na niezłym poziomie i myślę, że zgranie przyjdzie po 2, w najgorszym wypadku 3 następnych kolejkach. Dajcie im trochę czasu. Powoli widoczna jest "ręka" Maaskanta w grze drużyny.

Mecz z Widzewem na pewno nie będzie należał do łatwych. Dziś gładko ograli Koronę, co zasługuje na szacunek, bo wiadomo jak grają Kielczanie w tym sezonie. Z Amiką też długo walczyli i pechowo stracili te punkty. Naszym atutem jest R22 i mam nadzieję, że po 90 minutach to my będziemy się cieszyć z kolejnych trzech punktów
Odpowiedz cytując