Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 05.03.2011, 20:36
Bodajże we wczorajszym czy przedwczorajszym fuckcie była tabeleczka z cenami poszczególnych produktów gastronomicznych i ceny na Wiśle są jednymi z najniższych. Najdrożej na Legii i Lechu.
Powód: Za pisanie nazw rywali z małej litery - będzie ban.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 05.03.2011 o godz. 23:23.
Odpowiedz cytując