Bartuk1906 napisał(a):

Na miejscu naszych działaczy już bym go kupił po tym meczu !! Może jeszcze Widzew nie podyktował by zaporowej ceny.
.
|
To nie Widzew ustala cena za tego zawodnika tylko (na razie) FC Baia Zugdidi skąd jest wypożyczony na pół roku z opcja pierwokupu. Ach... gdyby nie ta opcja pierwokupu
