Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9019
Stary 05.03.2011, 20:31
Bartuk1906 napisał(a):Wyświetl post
Na miejscu naszych działaczy już bym go kupił po tym meczu !! Może jeszcze Widzew nie podyktował by zaporowej ceny.
.
To nie Widzew ustala cena za tego zawodnika tylko (na razie) FC Baia Zugdidi skąd jest wypożyczony na pół roku z opcja pierwokupu. Ach... gdyby nie ta opcja pierwokupu
Odpowiedz cytując