Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9018
Stary 05.03.2011, 20:27
A ja wam napisze: Nika Dżalamidze !!
Miałem dziś przyjemność oglądać mecz Widzewa z Koroną i to co ten chłopak robił z obroną kielczan to jest coś niesamowitego walczył na boisku za 2 jak Sobol, biegał szybko jak Piotrek Brożek, Strzelał jak Paweł a fantazje do gry ma jak Melikson a do tego wszystkiego ma 19 lat !! To jest właśnie młody talent

Na miejscu naszych działaczy już bym go kupił po tym meczu !! Może jeszcze Widzew nie podyktował by zaporowej ceny.

Przez niego obawiam się o wynik sobotniego meczu...


E: o właśnie widzę, że nie tylko ja oglądałem ten mecz ;]
Powód: Nika Dżalamidze !!
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 05.03.2011 o godz. 20:28.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując