A ja wam napisze:
Nika Dżalamidze !!
Miałem dziś przyjemność oglądać mecz Widzewa z Koroną i to co ten chłopak robił z obroną kielczan to jest coś niesamowitego

walczył na boisku za 2 jak Sobol, biegał szybko jak Piotrek Brożek, Strzelał jak Paweł a fantazje do gry ma jak Melikson

a do tego wszystkiego ma 19 lat !! To jest właśnie młody talent
Na miejscu naszych działaczy już bym go kupił po tym meczu !! Może jeszcze Widzew nie podyktował by zaporowej ceny.
Przez niego obawiam się o wynik sobotniego meczu...
E: o właśnie widzę, że nie tylko ja oglądałem ten mecz ;]