Wyświetl pojedynczy post
varredo
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9015
Stary 05.03.2011, 20:17
Jeszcze wrócę do Jankowskiego
-Piłki nożnej nie czytam, nie mniej jest mi miło, że mam podobne poglądy do ekspertów.
-Myślę, że cenę za niego dałoby się zbić. Tak czy owak, pewnie kosztowałby nas tyle co Genkov, jak nie lepiej. To jeden problem, drugim jest jego skuteczność (chociaż z jednej strony to też zaleta, bo gdyby strzelił kilka bramek więcej, to chcieliby tyle co za Sobiecha.
-Ja bym go spróbował ustawić na skrzydle, bo ze skutecznością jaką teraz prezentuje to byłoby zbyt ryzykowne, gdyby miał być jedynym napastnikiem.
Odpowiedz cytując