|
Dobra, nie da się oglądać meczu Jaga Bełchatów, a Orange Sport nie mam, więc pasuje. Jak Jaga tak będzie grałą, to skończy na 4-5 miejscu... Jeżeli kolejka się tak skończy, to będzie dobrze dla nas. Jestem ciekawy co pokaże jutro Legia w meczu z Polonia. Czyżby ostatni mecz Bossa?
|