Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8744
Stary 05.03.2011, 20:00
Dobra, nie da się oglądać meczu Jaga Bełchatów, a Orange Sport nie mam, więc pasuje. Jak Jaga tak będzie grałą, to skończy na 4-5 miejscu... Jeżeli kolejka się tak skończy, to będzie dobrze dla nas. Jestem ciekawy co pokaże jutro Legia w meczu z Polonia. Czyżby ostatni mecz Bossa?
Odpowiedz cytując