Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9598
Stary 05.03.2011, 19:42
Też kiedyś przeglądałem te bramki Genkowa. On dostawal po prostu konkretne podania i zamieniał je na gole - żadna filozofia.
Zresztą ja się o to obawiałem od początku, kto mu będzie takie piłki dawał w Wiśle.
Ile u nas dostal prostopadlych podań na dobieg, celnych wrzutek na glowę, ile razy miał dogodną pozycję by oddać strzał ? 0 :/
Wg mnie po pierwsze on nie jest jeszcze fizycznie w optymalnej formie, a po drugie drużyna musi się lepiej zgrać by wykorzystywać jego predyspozycje. Przecież widać jak na dłoni, że ma umiejetności i to duże.

PS. Asamoah w Loko Sofia grał z 1 oryginalne
Ostatnio edytowane przez tofik : 05.03.2011 o godz. 19:49.
..
Odpowiedz cytując