Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 05.03.2011, 19:34
Ale wy marudzicie, zrozumiałbym gdyby Wisła grała w piłkę..ale ona nie grała w tym meczu w piłkę. Podbeskidzie się jara to zrozumiałe ale kazdy kto ma mózg i oczy widział że Wisła nie grała. Oleją zapewne i drugi mecz. nie powinni tego robić ale Maskaant najwyrażniej nie potrafi ich zmobilizować do grania z Podbeskidziami i innymi.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 05.03.2011 o godz. 19:38.