|
Senior Member
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
|
#8739

05.03.2011, 19:15
|
grzechu1991 napisał(a): 
|
Mecz Jagiellonii z Bełchatowem--> nędza. Jaga słabiutka, zero pomysłu na akcje, Bełchatów podobnie...
|
yogul napisał(a): 
Po Jagieloni widać jakiś tam pomysł, lepiej taktycznie i techniczne.
Bełchatów nic nie gra
|
idzcie wy 
|
|