Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pawkas1992
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
8736
05.03.2011, 19:06
grzechu1991
napisał(a):
Mecz Jagiellonii z Bełchatowem--> nędza. Jaga słabiutka, zero pomysłu na akcje, Bełchatów podobnie...
zgadzam się
ważne że Wisełka pokazuje dobrą gre
pawkas1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawkas1992
Znajdź inne posty napisane przez pawkas1992