alberto napisał(a):

|
Dużo o Kirmie moi milusińscy piszecie więc i ja wtrącę kilka groszy. Słowieniec sprawia wrażenie wypalonego, jakby nie za bardzo miał ochotę na grę w Wiśle. Tak mi się wydaję
|
To żeś opinie wyrażił...ho ho hooo. Jakoś jeszcze niedawno np. po meczu z Lechią wszyscy zachwycali się jego talentem a teraz zagrał dwa
średnie mecze i juz jest 'bee'.Jeszcze będziemy mieć z niego pociechę. Zobaczycie.