Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
alberto
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
18
05.03.2011, 18:45
Dużo o Kirmie moi milusińscy piszecie więc i ja wtrącę kilka groszy. Słowieniec sprawia wrażenie wypalonego, jakby nie za bardzo miał ochotę na grę w Wiśle. Tak mi się wydaję
alberto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alberto
Znajdź inne posty napisane przez alberto