Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: London
Offline
#
1238
05.03.2011, 18:33
Rozumiem, ze po golu Meliksona rozlegly sie gwizdy? Tak przynajmniej powinno sie stac, jesli wierzyc artykulom roznych "mediow" na temat antysemityzmu Wislakow/Polakow.
PanPlamka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PanPlamka
Znajdź inne posty napisane przez PanPlamka