Skipper napisał(a):

|
Czyli ludzie nie głosują tak jak chcą, tylko tak jak im to zasugerują w wymienionym przez ciebie kanale telewizyjnym, tak?
|
Nic takiego napisałem.
Istnieje jednak grupa społeczna "opakowanych w folię", którzy mogą zagłosować od niechcenia.