|
Remis biorę w ciemno ale oczywiście liczę na ich przegraną co postawi nas w niezłej sytuacji. W zaległym mecz z Śląskiem będą mogli tylko się z nami zrównać punktami. Oczywiście to pochopne życzenia ale kto może nam się poszczęści. Wkrótce się dowiemy
|