Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8728
Stary 05.03.2011, 18:10
Remis biorę w ciemno ale oczywiście liczę na ich przegraną co postawi nas w niezłej sytuacji. W zaległym mecz z Śląskiem będą mogli tylko się z nami zrównać punktami. Oczywiście to pochopne życzenia ale kto może nam się poszczęści. Wkrótce się dowiemy
Odpowiedz cytując