Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8727
Stary 05.03.2011, 18:04
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Jak dla nas najważniejszy będzie mecz Jagiellonii który pokaże nam jak spisuje się ich zespół bez Grosickiego.
Obstawiam, że nie wygrają piłkarze z Białegostoku w Bełchatowie. Nie dość, że zagrają już bez swojego motoru napędowego - Grosickiego - to jeszcze nie od dziś wiadomo, że "Jaga" na wyjazdach gra kiepsko. Jej bilans w tym sezonie to 2-3-3.
Odpowiedz cytując