Kryniu napisał(a):

|
Jak dla nas najważniejszy będzie mecz Jagiellonii który pokaże nam jak spisuje się ich zespół bez Grosickiego.
|
Obstawiam, że nie wygrają piłkarze z Białegostoku w Bełchatowie. Nie dość, że zagrają już bez swojego motoru napędowego - Grosickiego - to jeszcze nie od dziś wiadomo, że "Jaga" na wyjazdach gra kiepsko. Jej bilans w tym sezonie to 2-3-3.