Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8724
Stary 05.03.2011, 17:45
harthausen napisał(a):Wyświetl post
jak na razie całkiem niezły ten mecz w Łodzi.
aż nie do uwierzenia, że Widzew tak nisko w tabeli.
Już w końcówce poprzedniej rundy było widać zalążki pracy Michniewicza. Jestem pewien, że pójdą w tej rundzie wysoko w górę. Zresztą ich strata do czołówki jest niewielka, mimo że pozycja w tabeli była niska.
Odpowiedz cytując