harthausen napisał(a):

jak na razie całkiem niezły ten mecz w Łodzi.
aż nie do uwierzenia, że Widzew tak nisko w tabeli.
|
Już w końcówce poprzedniej rundy było widać zalążki pracy Michniewicza. Jestem pewien, że pójdą w tej rundzie wysoko w górę. Zresztą ich strata do czołówki jest niewielka, mimo że pozycja w tabeli była niska.