Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9594
Stary 05.03.2011, 17:12
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Boukhari powinien zostać. Choćby za względu na atmosferę jaką tworzy w drużynie. Umiejętności czysto piłkarskie także posiada, więc może być solidnym zmiennikiem.
Po wczorajszym meczu już wiem czemu wszyscy mówili, że Meliskona nie można było odpuścić. Ten zawodnik naprawdę ma papiery na granie i zastanawiam się jak to się stało, że nikt wcześniej po niego nie sięgnął.
Podejrzewam, że można by zatrudnić Kryszaka albo Roberta Górskiego, którzy za dużo mniejsze pieniądze mogliby robić jaja cały rok.
Odpowiedz cytując