Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 05.03.2011, 17:11
Ok mecz wygrany,sa 3 pkt ,ale sa tez nasze stałe kłopoty

Bramka---nareszczie spokoj,tym az bije po oczach jak sie widzi Pareike.To ogromna zaleta jak sie widzi ze ma sie doswiadczonego,pewnego siebie bramkarza.Na plus

Obrona-Cikos dobrze,Palijc dobrze,Jailens z Bunoza zle.Wogole Jaliens mnie na razie zawodzi ,co chwila spozniony,zle ustawiony,na razie daje mu jescze czas choc czy to nie tylko wymowka ? Na minus.

Pomoc-tu na razie jest dobrze.Melikson i Mały na razie sa motorami napedowymi i najlpszymi pilkarzami.Robia roznice,sami moga zrobic rajd i strzelic bramke.Jirsak pozytywnie mnie zaskoczyl,mamy nareszczie ludzi kreatywnych,za wyjatkiem nieroba Garguły.Na plus.

Atak-- no niestety Genkov to na razie kolejny Hristov.Ale jak z Jaliensem -daje mu czas ,choc nie wiem czy to nie tylko taka beznadziejna wymowka.Mozemy miec klopot jak ten gosc nie zacznie cos grac,zostaje jescze Rios-tez taki niby talent itd.na razie na minus

Jak widac na razie pozytywnie bramka i pomoc.Obrona i Atak na minus.
Ufam ze ci pilkarze ktorzy te minusy zrobili zaczna cos grac i zwlaszcza atak wygladac bedzie inaczej.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując