Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
DoniooTSW14
Junior Member
Od: 07.2008
Skąd: ŁWA
Offline
#
21070
05.03.2011, 17:07
wyrabiałem wczoraj karte kibica przed meczem , wracając z meczu skapłem sie że zgubiłem ten załącznik z hasłem moim peselem i innymi wiadomościami co moge zrobić żeby nikt mi sie nie wpieprzył bądz żeby mi to hasło które aktywuje konto zmienieli?
DoniooTSW14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DoniooTSW14
Znajdź inne posty napisane przez DoniooTSW14