|
Muszę powiedzieć, że całkiem fajnie zapowiadają się te wzmocnienia Górnika - Gasparik, Jeż obaj są bardzo ciekawymi zawodnikami. Trzy bardzo ładne bramki Zabrzan. Szczerzę mówiąc w tym spotkaniu nie spodziewałem się tylu bramek. Myślę, że Trójkolorowi powalczą w tym sezonie o to czwarte miejsce...
Ostatnio edytowane przez Titto : 05.03.2011 o godz. 16:45.
|