|
mnie zastanawia od dluższego czasu co za debil (i nie przepraszam) wymyslił latarnie na środku drogi między wschodnią a parkiem czyli na ul Reymana.wczoraj jeden gość zaliczył taka czólkiem,że się lekko wygięła.dobrze,że był twardy i nie padł
dziękuję za uwagę
|