krakus76 napisał(a):

|
A czy przypadkiem na likwidację pleksi nie zgadzała się przypadkiem policja ? Bo tak coś mi się o uszy obiło że ich likwidacja pogorszy bezpieczeństwo na stadionie.
|
Potwierdzenie tego co napisałem

Info z listopada 2010 r.
http://www.stadionwisly.info/aktualn...zla_widocznosc
Cytat:
|
Kibiców z południowej i północnej trybuny nie ucieszy zapewne fakt, że po konsultacjach z policją i klubem Miasto postanowiło nie usuwać wysokich przegrodzeń ze szkła hartowanego, które dziś oddzielają od siebie kibiców Wisły, utrudniając oglądanie meczu i prowadzenie dopingu.
|