Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17577
Stary 05.03.2011, 15:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
w gruncie rzeczy, jesli wcześniejsze oddanie miałoby skutkowac takimi kwiatkami (brak zabezpieczeń, ubezpieczeń, źle rozwiązane wyjścia, przejścia, itd.) jak w Poznaniu, to niech robią do końca swoją robotę. Wytrzymalismy tyle? Spróbujmy więcej.
Co nie oznacza, że rozgrzeszam miasto, Majchrowskiego, projektantów i wykonawców ...
Na szczęście nie mamy Euro 2012-przejścia i wyjścia ewakuacyjne na D i G są nie do przyjęcia.
Przy normalnym wychodzeniu po meczu z Ruchem z G2, trwa to ok......20 min...w czasie paniki, była by masakra...
I nie ważne ile jeszcze potrwa budowa stadionu-te rozwiązania pozostaną.....do najbliższego meczu w P.E lub daj Bóg L.M...tylko co wtedy? Gramy bez D i G?
Odpowiedz cytując