Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#435
Stary 05.03.2011, 15:27
Mały owszem robi wiatr ale wg mnie dalej gra bardzo pod siebie dużo nie potrzebnych kiwek zamiast prostego podania na wyjście parę razy załatwił tak Genkova że mi by się grać odechciało niestety musi nauczyć się myśleć na boisku od piłki szybszy nigdy nie będzie jak się nauczy porządnych podań to będzie pełnowartościowym zawodnikiem inna sprawa jego wrzutki to dalej kalectwo. Dla mnie Mały gra na poziomie 50% swojego potencjału jak naprawdę zacznie grać pod drużynę to będzie robił kolosalną różnicę. Wpuszczania Łobodzińskiego nie rozumiem. Paljic wczoraj fatalnie po prostu dramat. Cikos robi duży progres i myślę że będą z niego ludzie. Ogólnie niezły mecz ale potrzeba więcej spokoju i ogrania ale idziemy ku lepszemu. I jedna absolutna nie do podważenia sprawa Pereiko i Maor to są zawodnicy robiący różnicę.
Odpowiedz cytując