Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#896
Stary 05.03.2011, 15:13
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
A może na takiej że połowa prostej była pusta a młyn pełny? Dorabianie faktów? chyba to lepszy argument niż te Twoje:
14 tysięcy na 18 pojemności to wynik bardzo dobry. Tyle.

Jeszcze parę lat temu coś takiego było możliwe tylko w meczach na szczycie. Teraz udaję nam sie to z drużyną walczącą o utrzymanie.
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
I co to za sztuka zapełnić stadion na Lecha. Sztuką jest aby był pełny na każdym lub większości meczy. Ciekawe czy będziecie tak mówić za 2miesiące jak otworzą cąły stadion (być może).


Jeżeli stadion będzie pełny na każdym meczu, oznacza to jedno: jest za mały.

Tylko kilka klubom na świecie udaję się zapełnić stadion na większości spotkań. Na każdym - żadnemu.

Zejdź na ziemię.
Odpowiedz cytując