wiślak 86 napisał(a):

|
A może na takiej że połowa prostej była pusta a młyn pełny? Dorabianie faktów? chyba to lepszy argument niż te Twoje:
|
14 tysięcy na 18 pojemności to wynik bardzo dobry. Tyle.
Jeszcze parę lat temu coś takiego było możliwe tylko w meczach na szczycie. Teraz udaję nam sie to z drużyną walczącą o utrzymanie.
wiślak 86 napisał(a):

|
I co to za sztuka zapełnić stadion na Lecha. Sztuką jest aby był pełny na każdym lub większości meczy. Ciekawe czy będziecie tak mówić za 2miesiące jak otworzą cąły stadion (być może).
|
Jeżeli stadion będzie pełny na każdym meczu, oznacza to jedno: jest za mały.
Tylko kilka klubom na świecie udaję się zapełnić stadion na większości spotkań. Na każdym - żadnemu.
Zejdź na ziemię.