Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11977
Stary 05.03.2011, 14:53
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A wmawianie że dwa miliony przyszło specjalnie żeby oddać nieważny głos to już śmiech na sali
A co w tym dziwnego? W prezydenckich oddałem nieważny głos, tak samo uczyniło sporo osób które znam. W samorządowych wyborach tego typu akcje są jeszcze bardziej nasilone, bo tak wyraża się niezadowolenie z działań polityków lokalnych. U mnie w Wołominie też była taka akcja w tym roku. Głosowali na Lady Gagę (dopisywali sobie pozycję na karcie).