Drozd napisał(a):

A wmawianie że dwa miliony przyszło specjalnie żeby oddać nieważny głos to już śmiech na sali
|
A co w tym dziwnego? W prezydenckich oddałem nieważny głos, tak samo uczyniło sporo osób które znam. W samorządowych wyborach tego typu akcje są jeszcze bardziej nasilone, bo tak wyraża się niezadowolenie z działań polityków lokalnych. U mnie w Wołominie też była taka akcja w tym roku. Głosowali na Lady Gagę (dopisywali sobie pozycję na karcie).