Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11976
Stary 05.03.2011, 14:14
Skipper napisał(a):Wyświetl post
Skoro jest źle, to zagłosuje na tych drugich - co nie?
Nie, bo o tym nie mówią w tefałen24. Tylko o któryś tam urodzinach Wajdy, autorytetu moralnego.
Chociaż do wyborów ponad pół roku. Kryzys zdąży się jeszcze rozwinąć, przyjdzie kryska na matyska