Skipper napisał(a):

Skoro jest źle, to zagłosuje na tych drugich - co nie?
|
Nie, bo o tym nie mówią w tefałen24. Tylko o któryś tam urodzinach Wajdy, autorytetu moralnego.
Chociaż do wyborów ponad pół roku. Kryzys zdąży się jeszcze rozwinąć, przyjdzie kryska na matyska
