Drozd napisał(a):

A kto będzie pilnował żeby ta frekwencja nie była 150 %? Dwa dni to otwarta droga do fałszerstw i manipulacji. Część kart się wyjmie inne się dorzuci i wreszcie wyniki pokryją się z sondażami. Co do tej pory jeszcze się nie zdarzyło.
Na jakiej podstawie twierdzisz że będzie większa frekwencja? Czy Polacy to debile że nie potrafią zagłosować tak jak pisze w konstytucji? W dzień wolny od pracy? Jak ktoś oleje w pierwszy dzień to co spowoduje ze pójdzie w drugi?
|
Na bardzo prostej - dużo ludzi którzy danego dnia nie mogą zagłosować, bo gdzieś sobie wyjechali, poszli do pracy czy na uczelnię, drugiego dnia spokojnie mogłoby sobie pójść do urny. Pięknie piszesz o dniu wolnym od pracy ale w taki dzień i tak mnóstwo ludzi pracować musi (nie ma wyboru). A jak ktoś oleje pierwszy dzień, to oleje i drugi.
murray napisał(a):
|
A teraz PO chce mieć dwa dni, bo jak komuś się nudzi, to pójdzie na wybory i zagłosuje na nich, bo nie jest źle. Poza tym, że wszystko drożeje jak s....ysyn.
|
Skoro jest źle, to zagłosuje na tych drugich - co nie?
A do porównujących nasz kraj do Białorusi to naprawdę brak mi jakiejkolwiek sensownej dla was riposty, choć takie wypowiedzi mnie nie dziwią, wszak popieracie tu na forum partię lubującą się w wszelakich spiskowych teoriach.