AYALA napisał(a):

tu chodzi też o koszta z tym związane.Drugi dzień wyborów będzie kosztowac dodatkowe 60 mln zł.Wydaje mi sie że w obecnej sytuacji można te pieniądze na co innego przenaczyc.
Kto zlewa wybory to i tak nie pójdzie nawet jakby trwały dwa dni uważam.
|
Kuczyński mówił przed prezydenckimi, ile to nie kosztuje druga tura wyborów i trzeba zrobić wszystko, by zrobić tylko jedną (w domyśle: głosujcie na Bronka, bo będzie taniej; fajna logika).
A teraz PO chce mieć dwa dni, bo jak komuś się nudzi, to pójdzie na wybory i zagłosuje na nich, bo nie jest źle. Poza tym, że wszystko drożeje jak s....ysyn.